Z KOPYTA KULIG RWIE - 10.02.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania kulig gif"Z kopyta kulig rwie, hej kulig rwie…”  tak śpiewali Skaldowie. U nas nie było koni, natomiast mieliśmy ciągnik, duże sanie oraz małe sanki i przede wszystkim dużo puszystego śniegu.

Korzystając z pięknej zimowej aury zorganizowany został w naszej szkole kulig. Uczniowie kl. III - VI odbyli przejażdżkę przez ośnieżony las, zasypane drogi i pola. Sanie mknęły szybko, co dodawało ogromnych emocji uczestnikom, a szczególnie tym wszystkim uczniom, którzy zajęli ostatnie miejsca długiego kuligowego zaprzęgu.Mrugnięcie

Podczas sanny wszystkim dopisywały humory. Dodatkowo na boisku szkolnym zorganizowane zostało ognisko. Było pieczenie kiełbasek oraz gorąca herbata na rozgrzewkę. Kulig był wspaniałym przerywnikiem pomiędzy szkolnymi zajęciami oraz zapowiadającymi się zimowymi feriami.

Cóż tu więcej pisać. Było po prostu FANTASTYCZNIE!!! Zapraszamy do galerii zdjęć oraz obejrzenia krótkiego filmiku.

Wszyscy uczestnicy kuligu składają serdeczne podziękowania Państwu Elżbiecie i Michałowi Soleckim za poświęcony czas oraz udostępnienie ciągnika. Dziękujemy także Panu Piotrowi Baryła za wypożyczenie dużych sań.

A TAK PO PROSTU DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I ŚWIETNĄ ZABAWĘ!!!Mrugnięcie

ZIMOWE SZALEŃSTWO - filmikUśmiech