"BEZPIECZNE FERIE" - POGADANKA - 9.02.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania bezpieczne ferieW czwartek, 9 lutego 2017 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły wysłuchali pogadanki o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Wszystkich dobrych rad i wskazówek, aby bezpiecznie spędzić dwa tygodnie odpoczynku udzieliła dzieciom p. Krystyna Jaślan - pielęgniarka szkolna.

Pani pielęgniarka przestrzegała uczniów przed niebezpieczeństwami, jakie mogą ich spotkać w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Poinformowała, jak bardzo niebezpieczne jest zjeżdżanie na sankach w okolicach ruchliwych dróg. Dzieci zostały poinformowane o konieczności noszenia elementów odblaskowych, które szczególnie w okresie zimowym zwiększają bezpieczeństwo pieszych na drodze. Prowadząca przestrzegała także przed nawiązywaniem znajomości z osobami obcymi. Mamy nadzieję, że uczniowie zastosują się do udzielonych wskazówek i bezpiecznie spędzą dwa tygodnie zimowego szaleństwa.