WYJAZD NA SPEKTAKL MUZYCZNY I LODOWISKO - 2.02.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzwonnik z notre dame Dziś, w czasach coraz większego zapotrzebowania na tolerancję, kiedy konieczne jest uczenie najmłodszych, by nie wyśmiewali się z odmienności innych, historie takie jak ta, mają swój niezwykły wydźwięk.

„Dzwonnik z Notre Dame” to piękna opowieść o garbatym Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności i odrzucenia. Bo któż z nas choć raz nie czuł się osamotniony?

To jednocześnie historia o miłości, tęsknocie i możliwości odwrócenia złego losu. Przygody głównego bohatera Quasimodo, opowiada w zabawny sposób dowcipny Garguś zdobiący katedrę Notre Dame. Jest on również jedynym przyjacielem głównego bohatera, który w humorystyczny sposób komentuje jego zachowanie. Mimo to od samego początku wspiera Quasimodo w jego poczynaniach.

Ten fascynujący ponadczasowy spektakl muzyczny, w którym nie zabrakło wspaniałych piosenek z przepiękną, poruszającą do łez muzyką, a dodatkowo wzbogacony efektami i projekcjami multimedialnymi oraz grą świateł mieli okazję obejrzeć uczniowie kl. IV - VI. W czwartek, 2 lutego 2017 r. grupa wycieczkowiczów pod opieką: Magdy Baryłka, Moniki Wierzbickiej i Andrzeja Ostrowskiego uczestniczyła w wyjeździe do Domu Chemika oraz na lodowisko w Puławach.

Po spektaklu, który wszystkim bardzo się podobał, uczniowie wybrali się na lodowisko. Tam to dopiero było weoło. Zarówno "wykwalifikowani łyżwiarze", jak i amatorzy świetnie się bawili. Pomimo niegroźnych upadków (co było spowodowane wspaniałą zabawą) czas spędzony na lodowisku wszystkim upłynął bardzo miło. Niestsety wszystko co dobre, szybko się kończy...Bezpiecznie wszyscy powrócili do szkoły.

Dziękujemy za wspaniale i wesoło spędzony dzień.

OpiekunowieUśmiech