ŚLADAMI DINOZAURÓW - 19.01.2017 r.

W czwartek, 19 stycznia 2017 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję przyjrzenia się z bliska eksponatom wymarłych dinozaurów. Podczas ciekawej pogadanki i pomysłowej prezentacji ogladający przenieśli się w prehistoryczne czasy zdominowane przez przerażające drapieżniki oraz latające gady.

Dzieci z zachwytem oglądały repliki zębów, szponów, kolców czy rogów. Największą atrakcją był mechatroniczny dinozaur – Pleo, który mimo zmęczenia, sympatycznie prezentował się widowni, a nawet przytulał do niektórych, po czym na koniec zapadł w drzemkę. Organizatorzy spotkania zaprezentowali pokaz krótkiego filmu w technologii 3D o przygodach małego dinozaura, który zagubił się mamie.

Spotkanie z prehistorią okazało się wspaniałym pomysłem. Wszystkie dzieci były zachwycone spotkaniem z dinozaurami. Warto dodać, iż niektórzy nasi uczniowie posiadają bardzo rozległą wiedzę na temat tych ogromnych gadów, gdyż bardzo chętnie zabierali głos w dyskusji. BRAWO!!!