SUPER PIERWSZAKI - WRĘCZENIE DYPLOMÓW - 9.01.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania pierwszaki

W poniedziałek, 9 stycznia 2017 r. na szkolnym apelu pierwszaki otrzymały z rąk p. dyrektor Bożeny Potucha piękne, imienne DYPLOMY SUPER PIERWSZAKA Z KLASY I PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ  IM. HALINY MIROSŁAWSKIEJ W GRABOWIE NAD WISŁĄ za zajęcie I MIEJSCA W POWIECIE ZWOLEŃSKIM w Plebiscycie "Echa Dnia" na NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ KLASĘ PIERWSZĄ 2016/2017.
Piękne i kolorowe dyplomy będą wspaniałą i miłą pamiątką!!!

Przypominamy, iż w wyniku głosowania nasi uczniowie zajmując I MIEJSCE wygrali bilety wstępu dla całej klasy do Jura Parku w Bałtowie – w programie: JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczna Gondwana, plac zabaw, przewodnik, warsztaty, Zwierzyniec Górny i Dolny i przejazd Kolejką Bałtowską. Dodatkowo - 2 godziny zabawy + malowanie buziaków w Krainie Zabawy Fantazja w Zwoleniu.

No cóż, wypada po raz kolejny POGRATULOWAĆ!!! CIESZYMY SIĘ RAZEM Z WAMI!!