"RAZEM DLA POKOJU" - WRĘCZENIE NAGRÓD - 28.12.2016 r.

Podobny obrazUczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przyłęku pn. "RAZEM DLA POKOJU". Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Przyłęk.

W piątek, 2 grudnia Gminna Komisja Konkursowa (p. Danuta Bocian - Sekretarz Gminy Przyłęk - przewodnicząca, p. Monika Krześniak  - Kierownik GBP w Przyłęku, p. Joanna Kałużyńska - starszy bibliotekarz, p. Anna Krześniak - główny księgowy)  sprawdziła 48 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs. Natomiast 28 grudnia 2016 r. nastąpiło oficjalne ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród. W sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Przyłęku zebrali się uczniowie wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście. Wszystkich bardzo serdecznie powitała p. Monika Krześniak, która przedstawiła porządek spotkania. W świątecznej jeszcze atmosferze, przy dźwiękach kolęd poszczególni nagrodzeni odbierali dyplomy i upominki z rąk: p. Danuty Bocian oraz p. Anny Krześniak.

Gratulujemy jeszcze raz bardzo serdecznie naszym uczniom, którzy odnieśli tak wspaniały sukces. Przypomnijmy jeszcze raz naszych uzdolnionych plastycznie uczniów:

I MIEJSCE - NATALIA BARYŁKA (kl. I) - kategoria kl. I-III

II MIEJSCE - MIKOŁAJ GREGORCZYK (kl. I) - kategoria kl. I-III