NAJSYMPATYCZNIEJSZA KLASA I TO MY! - 27.12.2016 r.

Uczniowie kl. I naszej szkoły rywalizowali w plebiscycie Echa Dnia Zwoleń o tytuł "NAJSYMPATYCZNIEJSZEJ KLASY I POWIATU ZWOLEŃSKIEGO". Plebiscyt miał charakter otwarty. Głosowanie odbywało się za pomocą: SMS, aplikacji internetowej na portalu www.echodnia.eu  oraz poprzez głosowanie za pomocą aplikacji internetowej Facebook i trwało od 01.12.2016 r. do 26.12.2016 r. do godziny 23.59. Po trwającej niemal miesiąc rywalizacji jest nam niezmiernie miło poinformować, iż pierwaszaki z naszej szkoły zwycięzyły i zajęły I MIEJSCE!!! Nagrodą za zwycięstwo dla naszych uczniów są bilety wstępu dla całej klasy do Jura Parku w Bałtowie – w programie: JuraPark, Muzeum Jurajskie, Prehistoryczna Gondwana, plac zabaw, przewodnik, warsztaty, Zwierzyniec Górny i Dolny i przejazd Kolejką Bałtowską. Dodatkowo - 2 godziny zabawy + malowanie buziaków w Krainie Zabawy Fantazja w Zwoleniu.

WYGRALIŚMY!!!

MY, UCZNIOWIE KL. I WRAZ Z WYCHOWAWCZYNIĄ I RODZICAMI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY GŁOSOWALI NA NAS W PLEBISCYCIE ECHA DNIA ZWOLEŃ NA "NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ KLASĘ I POWIATU ZWOLEŃSKIEGO"!!!

LICZBĄ 5535 GŁOSÓW WYGRALIŚMY!!!

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

ZADOWOLONE PIERWSZAKI