• Odwiedziło nas: 2351933

KONCERT KOLĘD - 21.12.2016 r.

Podobny obraz W środę, 21 grudnia 2016 r. odbył się w naszej szkole ”KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK”. Najważniejszym celem koncertu było kultywowanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Bożego Narodzenia, ale nie tylko. O tym, dlaczego warto śpiewać kolędy, pięknie mówił ks. Jan Twardowski:

- Dlaczego śpiewamy kolędy? Dlatego, żeby uczyć się miłości od Pana Jezusa. Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać. Żeby żadna czarodziejka po trzydziestu latach nie stawała się czarownicą.

W koncercie wzięli udział uczniowe wszystkich klas oraz oddziału przedszkolnego 3- i 4-latków.

Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Bożena Potucha podziękowała uczniom za wspaniałe wprowadzenie w klimat świąt Bożego Narodzenia poprzez śpiewanie kolęd oraz rodzicom za obecność podczas występów dzieci.