Z WIZYTĄ U DAWIDA - 17.12.2016 r.

Podobny obraz  Uczniowie kl. I podczas trwającej w naszej szkole akcji charytatywnej "MARZYCIELSKA POCZTA" napisali list do chorego kolegi z Mszadli - Dawida Gębali. W liście dzieci życzyły chłopcu przede wszystkim zdrowia, ale także wesołych świąt oraz wiele prezentów pod choinką. Obiecały także, iż jeszcze przed świętami odwiedzi Go Święty Mikołaj z niespodzianką. I tak też się stało. W sobotę, 17 grudnia Dawida odwiedzili wolontariusze z naszej szkoły pod opieką p. Sabiny Budniak oraz p. Eweliny Tęcza. Niespodziewani goście przyprowadzili do Dawida oczywiście Świętego MikołajaUśmiech (podziękowania dla Pana Mariusza Ciupaka) z obiecanym prezentem.

Przeprowadzona w naszej szkole oraz w parafii Ługi zbiórka pieniędzy pozwoliła zebrać pewną kwotę, która została przekazana Dawidowi wraz z małą niespodzianką. Nasi uczniowie spędzili z Dawidem jeszcze kilka chwil. Na pożegnanie życzyli chłopcu, aby spełniły się wszystkie Jego najskrytsze marzenia.

Cała społeczność PSP w Grabowie trzyma kciuki za Ciebie - Dawid i jesteśmy pełni nadziei na Twój sukces. Jeszcze raz życzymy zdrowia oraz wesołych i spokojnych świąt, aby ten Nowy Rok był dla Ciebie pełen szczęścia i uśmiechu!!!