SZKOLNA "GÓRA GROSZA" POLICZONA! - 13.12.2016 r.

"Jeden grosz znaczy niewiele,

ale góra grosza jest największa na świecie".

Już tradycją naszej szkoły jest coroczne usypywanie Góry Grosza. Akcja organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom trwa już od  siedemnastu lat. Cel pozostaje niezmienny – niesienie pomocy dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą dorastać we własnych domach.

W tym roku akcja "Góra Grosza" trwała od 28 listopada do 9 grudnia . W ciągu 2 tygodni uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem zbierali drobne monety. Wszystkie klasy aktywnie wzięły udział w tej akcji.  Potem nastąpiło wielkie liczenie.

Ogółem w szkole zebrano

240 zł. i 42 gr.

Wszystkim którzy wsparli akcję "Góra Grosza" serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że udało nam się zebrać tak dużo pieniędzy na szczytny cel.  Zapraszamy do udziału  za rok w kolejnej edycji.

Dziękujemy:-) Samorząd Szkolny