PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT... - 2.12.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania choinka gifChoinka... najczęściej zielony, pachnący świerk, czasem kłująca jodła...Jest nieomylnym znakiem nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, uczestniczką Wigilii, świadkiem najpiękniejszych życzeń, strażniczką ukrytych pod nią prezentów, zasłuchaną w śpiew kolęd...Gdy ją ubieramy, czujemy, że wchodzimy w zaczarowany świat, gdzie wszystko staje się dobre i radosne.

Tak też było i dziś, 2 grudnia w naszej szkole. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami przy dźwiękach kolęd wspólnie stroili klasowe choinki. Były duże i małe, sztuczne i "te z lasu", jednakże wszystkie wyjątkowe i piękne. No cóż, pozostało nam tylko odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia.

A może najpierw odwiedzi nas Mikołaj? MrugnięcieWszystkim dzieciom życzymy sowitych podarunków od Świętego Mikołaja już we wtorek!!!Mrugnięcie