AKCJA "SZKOLE POMAGAMY" - 30.11.2016 r.

"SZKOLE POMAGAMY I ŚWIAT OCZYSZCZAMY"

Pod takim hasłem zaczynamy w naszej szkole zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Głównym celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz kształtowanie wiedzy na temat ochrony środowiska. W związku z realizacją w naszej szkole tego programu w dn. 30.11.2016 r. odbył się apel informujący wszystkich uczniów naszej szkoły o głównych założeniach akcji oraz sposobie przeprowadzenia zbiórki elektrośmieci w naszej szkole.

UWAGA!!!

Jeżeli przechowujesz w domu, garażu czy na podwórku zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przekaż go na rzecz akcji szkolnej. W zbiórce może brać udział cala rodzina, sąsiedzi czy znajomi.

Przekazując zużyty sprzęt, przyczyniacie się do ochrony otaczającego nas środowiska.

Dzięki zorganizowanej w szkole  zbiórce elektrycznych odpadów, otrzyma ona ekwiwalent, który będzie mogła przeznaczyć na pomoce dydaktyczne czy wyposażenie sal lekcyjnych

Weź udział, nie czekaj! Akcja potrwa od 24.11.2016 do 16.12.2016.