• Odwiedziło nas: 2351956

MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KSIĄŻEK - 30.11.2016 r.

Podobny obraz Kiermasze książek cieszą się w naszej szkole dużym powodzeniem. Chętnych nigdy nie brakuje, a to ze względu na ciekawą ofertę pozycji książkowych oraz zamiłowanie do czytania wśród naszych uczniów. MIKOŁAJKOWY KIERMASZ KSIĄŻKI odbył się 30 listopada z inicjatywny biblioteki szkolnej. Uczniowie i pracownicy szkoły mieli bardzo bogatą ofertę książek do wyboru. Pojawiały się piękne i ilustrowane baśnie w wyjątkowej szacie graficznej, liczne książeczki z ćwiczeniami i zadaniami do wykonania dla młodszych dzieci, jak również książki z testami sprawdzającymi wiedzę dla uczniów klas starszych. Poza tym do wyboru były również ciekawe pozycje książek do nauki języka angielskiego, interesujące książki z zakresu wiedzy przyrodniczej i wiele innych. W wielu pozycjach znajdowały się również dodatkowe pomoce w postaci ciekawych plansz i plakatów.

Cieszymy się niezmiernie, że nasi uczniowie tak chętnie sięgają po książkę i mamy nadzieję, że przyswajana z nich wiedza w przyszłości zaowocuje.