• Odwiedziło nas: 2352068

PROMUJEMY CZYTELNICTWO - WYKONUJEMY ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK - 25.11.2016 r.

"Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka."

Maksym Gorki

Znalezione obrazy dla zapytania czytanie książek grafika  W kl. IV-VI odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie mieli możliwość wykonania zakładek do książek. Pomysł na takie zajęcia zrodził się w związku z promocją czytelnictwa w naszej szkole. Uczniowie pod opieką pani Moniki Wierzbickiej przygotowali piękne zakładki do lektur szkolnych. Zajęcia okazały się bardzo ciekawe i wszyscy, ucząc się, świetnie się bawili. Powstały prawdziwe dzieła sztuki.
Teraz zapraszamy uczniów do szkolnej biblioteki po lektury szkolne i zachęcamy do czytania!!!

"Bardzo wiele książek należy przeczytać po to, aby sobie uświadomić, jak mało się wie."

Mikołaj Gogol