SPOTKANIE Z RODZICAMI I KIERMASZ - 23.11.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania wywiadówka grafika W dn. 23.11.2016 r. w naszej szkole odbyło się drugie w tym roku szkolnym spotkanie z rodzicami.

Wszystkich zmierzających do szkoły rodziców witały dziewczęta z kl. VI, które zachęcały do kupna przepięknych papierowych ozdób światecznych. Zamieszczone w galerii zdjęcia śnieżynek powstawały przez dwa tygodnie. Wykonawczyniami tych cudnych ozdób są dziewczęta z kl. V i VI należące do szkolengo Koła PCK pod opieką p. Moniki Wierzbickiej. Ta pracochłonna i bardzo intensywna  praca została nagrodzona. Wszystkie gwiazdki rozeszły się "jak świeże bułeczki", a rodzice złożyli zamówienia na kolejne ozdoby. DZIĘKUJEMY!!!

Na spotkaniu z wychowawcami rodzice zapoznani zostali z osiągnięciami swoich pociech w nauce i zachowaniu oraz omówione zostały wszelkie sprawy klasowe.