"MARZYCIELSKA POCZTA" - 18.11.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania marzycielska poczta

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji pn. "MARZYCIELSKA POCZTA". Jest to wspaniała inicjatywa, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie www.marzycielskapoczta.pl znajdują się profile z adresami pocztowymi dzieci, dla których takie przesyłki są bezcennym wsparciem w walce z chorobą. W profilach tych dzieci można odnaleźć najważniejsze informacje o ich zainteresowaniach oraz krótką biografię.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła PCK zorganizowali w dn. 18 listopada 2016 r. apel, podczas którego wszyscy uczniowie zostali zapoznani z ogólnymi warunkami działania tej akcji. Zaprezentowane zostały sylwetki dzieci, które oczekują psychicznego wsparcia w walce ze swoją chorobą. Powstała z tej racji gazetka oraz przygotowana została specjalna skrzynka na listy. Czekamy teraz, aż skrzynka zacznie się zapełniać listami ze słowami otuchy, pocieszenia oraz pokrzepienia dla tych dzielnych dzieci.

W podsumowaniu wszyscy zgodnie przyznali, że wezmą udział w akcji po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni!

Drodzy Uczniowie! Pierwsza edycja w ramach akcji "MARZYCIELSKA POCZTA" trwa do 10 grudnia 2016 r.!!!

Macie zatem jeszcze czas na napisanie listu.Uśmiech