• Odwiedziło nas: 2352020

II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 14.11.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania bieg niepodległości  Zainaugurowany w ubiegłym roku szkolnym "BIEG NIEPODLEGŁOŚCI" cieszył się dużą aprobatą. W związku z tym, w poniedziałek 14.11.2016 r. odbył się w naszej szkole II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI, którego celem było uczczenie 98. rocznicy odzyskania niepodległości. O godzinie 9.00 wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się na boisku szkolnym. Pan Andrzej Ostrowski przywitał zebranych, omówił trasę biegu oraz podział na kategorie. W tym roku szkolnym uczniowie biegali w czterech grupach wiekowych: oddział przedszkolny 3- i 4-latków wraz z kl. 0, kl. I i II, kl. III i IV, kl. V i VI. Po rozgrzecwce rozpoczęła się właściwa część - bieg!!! Wszyscy uczestnicy spisali się na medal.Mrugnięcie Wszystkim biorącym udział bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Wspólne postanowienie po biegu było takie, że za rok również wystartujemy !!!

W czwartek, 17.11.2016 r. ukaże się oficjalna lista zwycięzców.