• Odwiedziło nas: 2352053

ALE "HECA" - CYRK W NASZEJ SZKOLE!- 9.11.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania cyrk gif  ALE "HECA!" - w naszej szkole jest CYRK.
Wszyscy lubimy oglądać występy cyrkowe, śmiać się z klaunów i podziwiać wykonywane przez artystów magiczne sztuczki. Cyrk kojarzy się przecież z wesoło spędzanym czasem, beztroskim dzieciństwem i zabawą.

9 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawe przedstawienie cyrkowe. Do naszej placówki zawitali bowiem artyści z cyrku "HECA" z Ukrainy.  Podczas  występu dzieci podziwiały: żonglerkę, iluzję, akrobacje, ekwilibrystykę, tresurę węża. Cyrkowcy  ubrani w barwne stroje prezentowali wspaniałe i zabawne sztuczki.  Nie zabrakło też  konkursów z udziałem widowni. Na scenie pojawiali się: żongler, magik oraz zabawny klown, który nie tylko rozśmieszał publiczność, ale zachęcał też do wspólnej zabawy. Uczniowie kręcili hula-hop, próbowali jeździć na monocyklu, starali się wykonać akrobatyczne sztuczki. Jednak największą atrakcją było spotkanie z wężem boa. Najodważniejsi  uczniowie  mieli niepowtarzalną okazję wziąć węża na szyję, a pozostali - dotknąć i „pogłaskać” to piękne, egzotyczne zwierzę.
Po występie artyści otrzymali od wszystkich widzów gromkie brawa. To wyjątkowe spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.Uśmiech