KIERMASZ KSIĄŻEK - 11.10.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania kiermasz książki

"Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca,

uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach."

Marek Tulliusz Cyceron

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się kiermasz książek prowadzony we współpracy z Hurtownią Taniej Książki Tuliszków. Kiermasz zorganizowały i przeprowadziły: p. Jadwiga Czerniak i p. Magda Baryłka. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Szeroki wybór literatury zadowolił wszystkich, którzy chcieli dokonać zakupu książek. Pojawiły się ciekawe pozycje z różnych dziedzin m.in.: beletrystyka, zdrowie, powieści, komiksy, bajki, książki edukacyjne. Celem kiermaszu była nie tylko sprzedaż, ale również promowanie książek, obcowanie z książką i rozwijanie kultury czytelniczej.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie!!! Dzięki zebranej kwocie na pewno uda nam się wzbogacić zbiory biblioteczne o nowe i ciekawe pozycje książkowe. Do zobaczenia już wkrótce na kolejnym kiermaszuUśmiech