ŚWIĘTO PATRONA W PG WÓLKA ZAMOJSKA - 2.10.2016 r.

Obecność sztandaru na uroczystościach szkolnych jest bardzo ważna, ponieważ jest to symbol tradycji szkoły oraz jej najwyższe dobro. Sztandar należy otaczać najwyższym szacunkiem i należnymi mu honorami. Uczniowie tworzący Poczet Sztandarowy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Haliny Mirosławskiej w Grabowie nad Wisłą godnie reprezentują naszą placówkę na różnych uroczystościach. Kilkuletnią tradycją już naszej szkoły jest udział dyrektora oraz pocztu sztandarowego w uroczystościach święta patrona sąsiadujących szkół. Tegoroczne obchody tego święta odbyły się w Publicznym Gimnazjum im. kpt. Tadeusza Sędzielowskiego w Wólce Zamojskiej w dn. 2.10.2016 r. Na tejże uroczystości obecna była p. Bożena Potucha- dyrektor szkoły oraz poczet sztandarowy w składzie: Magdalena Lenartowicz, Amelia Serafin i Kamil Baryła pod opieką p. Magdy Baryłka. Uczniowie naszej szkoły dumnie prezentowali sztandar naszej placówki podczas mszy św. w kościele oraz na cmentarzu w Łagowie.