DZIEŃ CHŁOPAKA - 29.09.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień chłopaka grafika    Zgodnie ze zwyczajem corocznie, 30 września obchodzimy DZIEŃ CHŁOPAKA. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień w czwartek, 29.09.2016 r. podczas szkolnej dyskoteki przygotownej przez Samorząd Uczniowski. Chłopcy uczestniczyli w zabawnych konkurencjach, które przygotowały specjalnie dla nich dziewczęta z klasy VI.

Były to m.in.:

- rozpoznawanie nazw potraw po smaku,
 zjedzenie kwaśnej cytryny z uśmiechem na ustach,Mrugnięcie
malowanie paznokci na czas (… i tu należy dodać, że dobrej zabawy i śmiechu było wiele, … a śmiech, to zdrowie).

Wszyscy uczestnicy konkursów dostali drobne upominki ufundowane przez Samorząd Szkolny, ale największą frajdą i nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera.
Dodatkowo we wszystkich klasach dziewczęta przygotowały prezenty oraz niespodzianki dla swoich koleógw.

Wszystkim chłopcom życzymy :

Uśmiechu na twarzy
a w sercu radości,
Spełnienia marzeń
    i szczęścia w miłości -
wszystkiego najlepszego
        z okazji Dnia Chłopaka :)