UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 - 1.09.2016 r.

Znalezione obrazy dla zapytania witamy w szkole grafika1 września 2016 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Haliny Mirosławskiej w Grabowie nad Wisłą rozpoczęli kolejny rok szkolny -  2016/2017. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta celebrowana przez ks. Sylwestra Góreckiego w Kościele p.w. Matki Bożej Fatimskiej w Ługach. Następnie wszyscy udali się do budynku szkolnego, gdzie o godzinie 9.15  rozpoczął się uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny.

Najpierw został wprowadzony sztandar szkoły.  Następnie odśpiewano hymn państwowy. W dalszej części głos zabrała dyrektor szkoły - Bożena Potucha, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci z oddziału przedszkolnego, klas najmłodszych oraz uczniów przybyłych z innych szkół, a także ich rodziców. Pani dyrektor przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Na koniec swojego wystąpienia życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Po wyprowadzeniu sztandaru oficjalna część dobiegła końca, a uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym 2016/2017 wychowawcami poszczególnych klas zostali:

- oddział przedszkolny 3- i 4-latków - Renata Przepiórka

- klasa "0" - Katarzyna Suwała