JUBILEUSZ 50-LECIA OSP W GRABOWIE NAD WISŁĄ - 3.07.2016 r.

W niedzielę, 3 lipca 2016 r. jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie nad Wisłą obchodziła jubileusz 50-lecia powstania. Z racji tego, iż nasza szkoła współpracuje ze strażakami z OSP w Grabowie oraz z faktu, iż budynek szkoły oraz siedziba OSP znajdują się w tej samej miejscowości, Pan Wojciech Szmajda zaproponował pani dyrektor Bożenie Potucha, żeby w tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkoły w Grabowie nad Wisłą.

W uroczystościach, które odbyły się 3 lipca 2016 r. liczna grupa uczniów naszej placówki wspniale zaprezentowała się podczas występu i godnie reprezentowała całą społeczność szkolną wśród licznie zgromadzonych gości na placu przy OSP w Grabowie. Absolwentki naszej szkoły: MARTYNA TYBURSKA, PAULINA MADEJSKA, ALEKSANDRA CIUPAK, KAROLINA SUŁEK, MAGDALENA ZAJĄCZKOWSKA oraz WIKTORIA STEFAŃSKA z dumą reprezentowały swoją szkołę podstawową, mimo iż za dwa miesiące będą już uczennicami gimnazjum. Za ten trud włożony w występ naszym WSPANIAŁYM ABSOLWENTKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!Mrugnięcie Z relacji świadków wiemy, iż występ naszych absolwentek poruszył do łez. BRAWO DZIEWCZYNY!!!

Wspaniale na scenie zaprezentowały się najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego oraz kl. 0-III. Ich żywiołowy występ wywołał uśmiech na twarzach wszystkich zebranych.

Pokazy taneczne naszych uczniów nagrodzone zostały gromkimi brawami oraz nagrodami rzeczowymi, które w imieniu wszystkich strażaków wręczył Pan Wojciech Szmajda, a na ręce Pani Dyrektor Bożeny Potucha złożył dyplom z podziękowaniami dla całej placówki szkolnej. Dodatkowo uczniowie, a w szczególności nasi zapaleni sportowcy, ucieszyli się z prezentu, jaki pani dyrektor otrzymała dla szkoły: trzy piłki do piłki nożnej. Już od września na boisku szkolnym będą rozgrywane tymi piłkami zwycięskie mecze.

W swoim wystąpieniu na scenie pani dyrektor podziękowała utalentowanym tancerzom za przepiękny występ oraz paniom za przygotowanie.

Aby jeszcze raz przypomnieć sobie te wspaniałe chwile zapraszamy do obejrzenia filmików.Uśmiech

TANIEC PRZEDSZKOLAKÓWUśmiech

TANIEC ZJAWISKOWYCH ŚNIEŻYNEKUśmiech