DYSKOTEKA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO - 16.06.2016 r.

W dniu 16.06.2016 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez uczniów kl. VI z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszyscy bawili się znakomicie. Dodatkowo uczniowie kl. V przygotowali dla swoich starszych kolegów, którzy już za kilka dni opuszczą mury szkoły podstawowej, smaczny i słodki poczęstunek.

Na załączonych zdjęciach oprócz uśmiechniętych twarzyczek zauważalne są biało - czerwone barwy strojów naszych uczniów. Wszystko to z powodu meczu, jaki ma się odobyć wieczorem. Reprezentacja Polski rozegra mecz z dotychczasowymi mistrzami świata w piłce nożnej - Niemcami. Dlatego też cała społeczność naszej szkoły kibicuje Polakom, a wszystkie gadżety: koszulki, czapeczki, szaliki oraz flagi to symbole oraz oznaka, że prawdziwy patriota to także prawdziwy kibic!!!