DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE - 21.11.2017 r.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień życzliwości  Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień .

Już po raz kolejny nasza szkoła obchodziła Szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Był to dzień wyjątkowy: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował w różne atrakcje.

Na dobry początek wszyscy uczniowie wykonali piękne i uśmiechnięte buźki, które są symbolami tego dnia, a które później zdobiły uczniowskie stroje. Następnie odbył się apel, podczas którego uczniowie klasy IV razem z dziećmi oddziału 3- i 4-latków zaprezentowali się w pozytywnym przedstawieniu pt. "Uśmiechnij się i bądź życzliwy".

W naszej szkole dominowały dziś dwa kolory: żółty – kolor optymizmu i radości oraz niebieski - kolor przyjaźni. Szkoła została udekorowana – oczywiście na żółto – informacjami na temat życzliwości oraz żółtymi słoneczkami z wesołymi minkami.

Dla odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia uczniowie i nauczyciele byli ubrani na żółto bądź też mieli żółte akcenty ubioru.

Pani dyrektor Bożena Potucha podziękowała występującym uczniom oraz życzyła wszystkim wiele życzliwości i radości na co dzień.