UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY - 27.05.2016 r.

Dnia 25 maja 2016 r. uczciliśmy w naszej szkole dwa bardzo ważne święta- Dzień Mamy i Dzień Taty. W tym dniu serdecznie przywitaliśmy w progach naszej szkoły wszystkich zaproszonych Rodziców, dla których dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas 0 -III przygotowały niespodziankę w postaci wyjątkowych występów artystycznych.

Zaproszonych gości z uśmiechem na twarzach witały uczennice kl. VI i V, które zapraszały do zajmowania miejsc przy nakrytych stołach. Zebranych bardzo licznie na szkolnym korytarzu Rodziców serdecznie przywitała pani dyrektor Bożena Potucha. Podziękowała wszystkim za przybycie oraz złożyła gorące życzenia wszystkim Mamusiom i Tatusiom z racji obchodzonych świąt i zaprosiła do obejrzenia przygotowanej dla nich akademii. Występ rozpoczęły dzieci z oddziału przedszkolnego i kl. 0 wspaniale prezentując się w układzie tanecznym do piosenki "Jesteśmy żaby, aby, aby..." Dzieci zostały przygotowane przez wychowawczynie: Renatę Przepiórka i Katarzynę Suwała. W dalszej kolejności wystąpili uczniowie kl. I - III, których do występu przygotowały panie: Renata Pożoga, Bożena Wolszczak oraz Sabina Budniak.

Dzieci bardzo się starały, aby wierszem, piosenką i tańcem podziękować za miłość, cierpliwość i troskę. Każde dziecko chciało zaprezentować się na scenie jak najlepiej przed swoimi Rodzicami. Nie zabrakło uśmiechów, ale także i łez wzruszenia oraz rodzicielskiej dumy.

Po pięknych występach artystycznych dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane kwiaty i zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek.

Całemu występowi towarzyszyły: wspaniała atmosfera, uśmiechy,ciepłe słowa i miłe gesty.

Jeszcze raz życzymy Drodzy Rodzice, aby takie uczucia towarzyszyły Wam każdego dnia. Nie tylko od święta.

Aby przypomnieć te wyjątkowe chwile zapraszamy do ponownego obejrzenia dwóch układów tanecznych:

TANIEC PRZEDSZKOLAKÓW I KL. 0

TANIEC UCZNIÓW KL. III