• Odwiedziło nas: 2341904

POCZET SZTANDAROWY NA ŚWIĘCIE PATRONA W ŁAGUSZOWIE - 28.02.2016 r.

Obecność sztandaru na uroczystościach szkolnych jest bardzo ważna, ponieważ jest to symbol tradycji szkoły oraz jej najwyższe dobro. Sztandar należy otaczać najwyższym szacunkiem i należnymi mu honorami. Uczniowie tworzący Poczet Sztandarowy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Haliny Mirosławskiej w Grabowie nad Wisłą godnie reprezentują naszą placówkę na różnych uroczystościach. Kilkuletnią tradycją już naszej szkoły jest udział dyrektora oraz pocztu sztandarowego w uroczystościach święta patrona sąsiadujących szkół. Tegoroczne obchody tego święta odbyły się w szkole podstawowej w Łaguszowie w dn. 28.02.2016 r. Na tejże uroczystości obecna była p. Bożena Potucha- dyrektor szkoły oraz poczet sztandarowy w składzie: Karolina Sułek, Paulina Madejska i Bartłomiej Jaworski pod opieką p. Wioletty Mazur. Uczniowie naszej szkoły dumnie prezentowali sztandar naszej placówki podczas mszy św. w kościele w Łagowie oraz w czasie akademii patriotycznej, która odbyła się w szkole w Łaguszowie.