ŚWIĄTECZNE DEKORACJE - 18.12.2015 r.

Uczniowie kl. IV wraz z wych. Magdą Baryłka na zaproszenie Pani Anny Nędzi w dn. 18.12.2015 r. odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Grabowie nad Wisłą. Podczas zajęć uczniowie poznali tajniki tworzenia pięknych dekoracji świątecznych z szyszek, mchu, gałązek świerkowych oraz pięknych bombek z papieru. Pani Ania chętnie udzielała dzieciom wskazówek oraz służyła pomocą podczas pracy. Efektem działań były śliczne choinki oraz papierowe bombki. Dzieci serdecznie podziękowały za zaproszenie i możliwość udziału w zajęciach. Złożyły świąteczne życzenia i z wykonanymi przez siebie ozdobami udały się do szkoły. Jedna z choinek zrobionych przez czwartoklasistów została wręczona Pani Dyrektor Bożenie Potucha wraz ze świątecznymi życzeniami, druga znalazła miejsce w pokoju nauczycielskim.