GÓRA GROSZA 2015 - 4.12.2015 r.

Od 23 listopada do 4 grudnia 2015 r.  trwała w naszej szkole zbiórka pieniędzy na "Górę Grosza". Akcję tę już po raz XVI zorganizowało Towarzystwo "NASZ DOM".

Udział w tej akcji  uświadamia uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci będących w trudnej sytuacji życiowej. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które  przebywają w rodzinnych domach dziecka lub w rodzinach zastępczych.

W ciągu 2 tygodni uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem  zbierali drobne monety.  Wszystkie klasy aktywnie wzięły udział w tej akcji. Potem nastąpiło wielkie liczenie.

Ogółem w szkole zebrano rekordową ilość pieniędzy. Wartość zebranych monet  wyniosła:

210zł. i 33gr.

Wszystkim, którzy wsparli akcję "Góra Grosza"  serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że udało nam się zebrać tak dużo pieniędzy na szczytny cel.  Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok.