SPOTKANIE Z RODZICAMI - 19.11.2015 r.

Dnia 19.11.2015 r. o godz. 14.00 odbyło się drugie w tym roku szkolnym  spotkanie z rodzicami. W pierwszej kolejności zaproszeni rodzice mieli okazję, aby wysłuchać i obejrzeć swoje dzieci, które po raz drugi zaprezentowały się w przedstawieniu pt. "Pociąg do wolności" z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W następnej części głos zabrała pani dyrektor Bożena Potucha, która wszystkich zebranych bardzo serdecznie przywitała i podziękowała za liczne przybycie. Omówiła wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem szkoły i bezpieczeństwem dzieci. Kilka słów oraz dobrych rad udzieliła rodzicom pani pedagog Dorota Derlatka, która apelowała do zebranych, aby starali się kontrolować i monitorować to, co dzieci oglądają w internecie. Prosiła również o większe baczenie i reakcję na używanie przez dzieci wulgaryzmów i obraźliwych słów.

Po zebraniu ogólnym rodzice udali się na spotkania z wychowawcami, w celu zasięgnięcia informacji o postępach swoich pociech w nauce, ich zachowaniu i omówieniu spraw klasowych.