DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 13.10.2015 r.

13 października 2015 r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu uczniowie mają okazję złożyć wszystkim nauczycielom podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów, za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku –wykształcenie.

Na uroczystości zgromadziła się rada pedagogiczna, pracownicy szkoły i uczniowie. W części artystycznej, którą przygotował Samorząd Uczniowski młodzież zaprezentowała swoje umiejętności śpiewając, recytując i odgrywając role aktorskie. Były piękne życzenia i sceny pokazujące w żartobliwy sposób dni z życia szkoły.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Bożena Potucha, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników obsługi wiele ciepłych słów, życząc dużo sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają wszystkich w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnionym nauczycielom: p. Sabinie Budniak, p. Anecie Dąbrowskiej, p. Jadwidze Czerniak, p. Magdzie Baryłka i p. Katarzynie Suwała.
W imieniu Rady Rodziców i wszystkich uczniów nauczyciele i pracownicy obdarowani zostali słodkimi czekoladkami.

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne pragną serdecznie podziękować Rodzicom za bardzo pyszny tort i pamięć.