SPOTKANIE Z POLICJANTEM - 10.09.2015 r.

W dn. 10 września 2015 r. uczniowie oddziału przedszkolnego oraz kl. 0-III uczestniczyli w spotkaniu z policjantem  - mł. asp. Dariuszem Chorosiem z Powiatowej Komendy Policji w Zwoleniu. W trakcie zajęcia uczniowie powtórzyli i utrwalili zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Poprawnie odpowiadali na zadawane przez policjanta pytania, za co zostali bardzo wychwaleni. Wykazali się dużą wiedzą z zakresu ruchu drogowego dotyczącą umiejętności bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, obowiązku noszenia odblasków oraz ogólnych zasad poruszania się po drogach. Kolejna lekcja dotycząca bezpieczeństwa na drodze z udziałem policjanta bardzo podobała się dzieciom, również z uwagi na możliwość obejrzenia specjalnie do takich spotkań przygotowanego i wyposażonego samochodu policyjnego. Niebawem kolejne spotkanie z panem policjantem, tylko już wtedy uczniowie będą musieli wykazać się w praktyce umiejętnością przechodzenia przez jezdnię. Mamy nadzieję, że wszyscy zdadzą ten egzamin równie dobrze jak dzisiejszy z wiedzy teoretycznej.