WYJAZD DO TEATRU POWSZECHNEGO W RADOMIU - 23.01.2014r.

"Tajemniczy ogród"...

Adaptacja wzruszającej, pełnej ciepła opowieści o przyjaźni, która potrafi odmienić smutną rzeczywistość i przywrócić radość życia.
Mary Lennox po śmierci rodziców trafia pod opiekę swego wuja Archibalda i zamieszkuje w jego posiadłości. Dziewczynka wyczuwa w domu skrzętnie skrywaną tajemnicę, obserwuje dziwne zachowania mieszkańców, słyszy różne głosy, płacze i krzyki. Kiedy nikt nie chce jej wyjawić prawdy, postanawia sama dowiedzieć się, co ukrywają przed nią domownicy...To mądre i barwne widowisko muzyczne dla całej rodziny, urzekające urodą plastyczną, świetnym aktorstwem i pięknymi piosenkami mieli okazję obejrzeć uczniowie kl. I-III naszej szkoły w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Wyjazd na ten spektakl odbył się 24 stycznia 2014r. Grupa 34 osób była pod opieką wychowawców: p. Sabiny Budniak, p. Renaty Pożoga i p. Bożeny Wolszczak. Pełni pozytywnych wrażen zadowoleni uczniowie powrócili do szkoły.