DYSKOTEKA POŻEGNALNA DLA KLASY VI - 25.06.2013r.

Tradycją w naszej szkole już jest, że przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy V żegnają starszych kolegów, organizując im pożegnalną dyskotekę. Tak też było i w tym roku. W dn. 25 czerwca 2013r. koleżanki i koledzy z klasy V przygotowali prawdziwą niespodziankę dla absolwentów. Najpierw wszyscy obejrzeliśmy prezentację multimedialną pt. "Wspomnienia ze szkolnych lat",  przygotowaną przez uczniów V klasy pod opieką wych. p. Renaty Marzęda. Wróciliśmy wspomnieniami do lat przedszkolnych i szkolnych, których głównymi bohaterami byli nasi najstarsi uczniowie z klasy VI. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku, wspominając te szkolne lata. Następnie wszyscy świetnie się bawili na dyskotece.
Kolejną niespodzianką dla klasy VI był przepyszny tort od klasy V. Wszyscy wspólnie świętowali, wspominali razem spędzone chwile. Dzień był bardzo udany, pełen niespodzianek. Na długo wszyscy go zapamiętamy.