"KALENDARZ ADWENTOWY" - PODSUMOWANIE - 09.01.2023 r.

Dnia 09.01.2023 r. nastąpiło podsumowanie konkursu pt. "Kalendarz adwentowy", który skierowany był do uczniów kl. IV i VI. W ramach dodatkowych ćwiczeń z języka polskiego chętni uczniowie przez 23 dni rozwiązywali zadania z kalendarza adwentowego. Wszyscy chętni poradzili sobie z zadaniami wspaniale. Rozwiązując polecenia wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Za aktywny udział i sumienne rozwiązywanie wszystkich poleceń uczniowie nagrodzeni zostali dyplomami i nagrodami książkowymi oraz bardzo dobrymi ocenami z języka polskiego. Pomysł prowadzenia takiego kalendarza okazał się bardzo trafiony. Wszyscy zaangażowani uczniowie byli bardzo zadowoleni z udziału w akcji.

Bardzo serdecznie dziękuję chętnym czwartoklasistom i szóstoklasistom za udział w akcji.

Organizator - Magda Baryłka