FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - 7.06.2022 r.

7 czerwca 2022 r. – wymarzona pogoda i wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka.

We wtorek 7 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców.

Na boisku na uczniów czekały ulubione dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Stoisko z watą cukrową i pop cornem cieszyło się duuuużym powodzeniem. Dobiegająca do uszu głośna muzyka wprawiła wszystkich w radosny nastrój.

Szkolna impreza rozpoczęła się od życzeń, które wszystkim dzieciom, tym małym i trochę większym złożyli: pani dyrektor szkoły Katarzyna Szymańska oraz pan Łukasz Wnuk - przewodniczący rady rodziców.

Na placu zabaw rodzice serwowali przepyszną kiełbaskę z grilla Uśmiech

Niespodzianką dla uczniów była wizyta druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie nad Wisłą. Druhowie zorganizowali pokazy strażackie. Każde chętne dziecko mogło przymierzyć ubranie strażackie, wsiąść do samochodu i obejrzeć sprzęt, który używają strażacy podczas akcji ratunkowych. Dodatkową atrakcją był "zimny prysznic", który w ten bardzo upalny dzień okazał się na wagę złotaUśmiech.

Nie bez znaczenia w ten upalny dzień były zimne lody - prezent od rodziców smile.

Podczas imprezy rozegrane były mecze piłki nożnej z podziałem na kategorie wiekowe. Świetnym pomysłem okazały się zawody w przeciąganiu liny.

Szkolny Dzień Dziecka pozwolił uczcić święto dzieci. Dla każdego z uczniów była to możliwość dobrej zabawy i rozrywki.

Dzieciom życzymy spełnienia wszystkich marzeń i wielu powodów do radości!

Niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą!

Zapraszamy do bardzo obszernej galerii zdjęć, by jeszcze raz przypomnieć sobie te wspaniałe chwile.