DZIEŃ MAMY I TATY - 27.05.2022 r.

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i Tata to pierwsze słowa każdego dziecka.

Dla wszystkich rodzice to najważniejsze osoby w życiu, dlatego w naszej szkole nauczycielki wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej pomogły dzieciom wyrazić miłość do Rodziców organizując Dzień Mamy i Taty.

Z tej właśnie okazji 27 maja 2022 roku o godz. 11.30 odbyła się uroczysta akademia. Korytarz szkolny stał się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny. Recytacją, piosenką oraz tańcem dzieci wyraziły swoją ogromną miłość do Rodziców, podziękowały im za trud wychowania, za codzienne czułe gesty i ciepłe słowa. Łzy wzruszenia popłynęły z oczu Rodziców, gdy mogli dumnie patrzeć na swoje pociechy.

Przedstawienie nie było łatwe, ale dzieci świetnie sobie poradziły. Na zakończenie wszyscy uczniowie wręczyli swoim Rodzicom kwiaty. Następnie Mamusie oraz Tatusiowie udali się do sali lekcyjnej na słodki poczęstunek.

Całemu występowi towarzyszyły: wspaniała atmosfera, uśmiechy,ciepłe słowa i miłe gesty.