KIERMASZ CHARYTATYWNY - 23.12.2021 r.

W miesiącu grudniu prężnie działające w naszej szkole Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało dwa kiermasze charytatywne.

Pierwszy odbył się 6 grudnia w szkole. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: oryginalne ozdoby choinkowe i świąteczne gadżety, słodkie przysmaki i bardzo wiele ciekawych upominków.

Podczas drugiego kiermaszu wolontariusze z naszej szkoły sprzedawali własnoręcznie wykonane przez uczniów i nauczycieli stroiki świąteczne, przepyszne własnoręcznie upieczone pierniczki oraz podarowane przez "dobrych ludzi" ozdoby świąteczne. Kiermasz odbył się w niedzielę 19 grudnia 2021 r. Przed niedzielnymi mszami św. w parafii Ługi uczniowie sprzedawali przygotowane na kiermasz stroiki oraz przekazane ozdoby.

DOCHÓD Z KIERMASZY ZOSTAŁ PRZEZNACZONY NA CEL CHARYTATYWNY.

DNIA 23 GRUDNIA 2021 R. OPIEKUN SKW PRZEKAZAŁ ZEBRANE PIENIĄŻKI RODZINIE SEBASTIANA PAJĄCZKOWSKIEGO - ABSOLWENTA NASZEJ SZKOŁY, KTÓRY PO PRZESZCZEPIE SZPIKU PRZECHODZI DŁUGOTRWAŁĄ I KOSZTOWNĄ KURACJĘ GENOWĄ.

Sebastianie,

życzymy Ci dużo, dużo zdrowia. Jesteś niezwykle dzielnym młodym człowiekiem.

Trzymamy za Ciebie kciuki. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć.

Społeczność PSP w Grabowie nad Wisłą