CYRK "SZOK" - 2.12.2021 r.

W czwartek 2 grudnia 2021 r. mieliśmy okazję gościć w naszej szkole artystów z ukraińskiego cyrku „Szok”. Jak się okazało nazwa bardzo dobrze odzwierciedla rzeczywistość, ponieważ program w bardzo ciekawy sposób został zaprezentowany. Dwoje artystów sprawiło, że cała publiczność szkolna bawiła się doskonale. Występ rozpoczął się od trudnego pokazu żonglera- wesołego klowna, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Następnym, ciekawszym punktem przedstawienia był pokaz gołębi wykonujących akrobacje oraz pokaz tresury niezwykle inteligentnych piesków.

Wybrani przez artystów uczniowie mieli okazję nie tylko podziwiać triki cyrkowe, ale także wzięli czynny udział w realizacji niektórych zadań. Pełni zapału, z różnym skutkiem próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Wszystkim obecnym dopisywał dobry humor. Były również pokazy akrobacji,  iluzji, ekwilibrystyki.

Wspaniały występ  dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali  za niezwykłe widowisko. Po występie chętni mogli podejść do artystów i kupić różne pamiątki.