WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA - 22.10.2021 r.

W piątek 22 października 2021 r. uczniowie kl. I - III realizujący projekt edukacyjny "Pokochaj Las" uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Nadleśnictwa Zwoleń. Razem z wychowawczyniami uczniowie swoją przygodę rozpoczęli od spaceru po szkółce. Spacer wzbogacony został w pogadankę o drzewach wygłoszoną przez pracownika nadleśnictwa. Następnie wszyscy przeszli do izby leśnej, by wysłuchać wykładu i obejrzeć film o zwierzętach. Podsumowaniem było ognisko rozpalone na terenie nadleśnictwa. Wszyscy uczestnicy wyjazdu otrzymali upominki w postaci: książek, długopisów i bransoletek odblaskowych z logo nadleśnictwa.

Wspaniała aura pogodowa sprawiła, iż wyjazd był bardzo udany. A zabawa jesiennymi liśćmi przednia :-) Zapraszamy do galerii zdjęć Mrugnięcie