WITAJ SZKOŁO! - 28.05.2021 r.

W piątek, 28 maja 2021 r. uczniowie kl. IV - VIII po trudnym roku nauki zdajnej uczestniczyli w wyjątkowych lekcjach. Wychowawcy wraz z nauczycielami zorganizowali dla swoich wychowanków ciekawe i atrakcyjne zajęcia. Głównym celem tych zajęć była integracja, wspólne spędzanie czasu w miłym towarzystwie. W związku z tym uczniowie integrowali się w różnych miejscach i na różne sposoby. Był między innymi dłuuuuugi spacer uczniów klasy IV z wychowawczynią p. Ewą Rogalą do Łagowa. Ale nie obyło się bez nagrody :-) Na miejscu czekało przygotowane ognisko! Potem już tylko pieczenie kiełbasek, wspólne pogawędki i żarty. Piątoklasiści wraz z wych. p. Hanną Pastuszka spędzili miło czas także przy ognisku. Pieczenie kiełbasek, później wspólny spacer na lody okazały się dobrym sposobem na zintegrowanie grupy klasowej po tak długiej przerwie. Szóstoklasiści razem z opiekunami: Anną Korczak. Magdą Baryłką i Andrzejem Ostrowskim wybrali się rowerami do Zwolenia. Na "Orliku" chłopcy rozegrali emocjonujący mecz piłki nożnej. Nie obyło się oczywiście bez lodów :-) Wspólna wyprawa rowerowa zintegrowała grupę. Znów wszyscy stali się "jedną drużyną". Miło i wesoło czas przy ognisku spędzili też uczniowie kl. VII i VIII z wychowawczyniami: Anetą Dąbrowską i Moniką Wierzbicką.

Bardzo cieszymy się na powrót uczniów do szkoły. Wreszcie możemy być razem :-)