"KOLOROWY TALERZ" - 27.01.2021 r.

27.01.2021r. uczniowie z klasy II i III zakończyli realizację projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Wykonali „Kolorowy talerz”, na którym znalazły się warzywa i owoce w różnych kolorach, bo każdy kolor ma inny wpływ na nasze zdrowie. Dzieci doskonale wiedzą , że musimy dbać o różnorodność na naszych talerzach. Prace były pomysłowe i kolorowe. Natomiast swoim rodzicom wzięli wydrukowany tekst „Kolorowy talerz”. Dodatkowo dla rodziców przygotowali ulotkę, w której zawarli najważniejsze informacje dotyczące owoców i warzyw oraz szkodliwości cukru.

Podczas lekcji i konkursów uczniowie zdobyli nową wiedzę , którą podzielili się z całą społecznością szkolną oraz z rodzicami. Dziękujemy Rodzicom za wparcie swoich dzieci i pomoc w wykonaniu niektórych zadań.

Zamierzone cele projektu zostały zrealizowane.

S. Budniak, R. Pożoga