DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ - 11.10.2019 r.

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole dnia 11 października 2019 r. W tym roku Samorząd Uczniowski postanowił uczcić to święto podczas uroczystego apelu w formie skeczu kabaretowego. Wierszem i piosenką wychowankowie dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w wychowanie, przekazywaną wiedzę, zrozumienie i okazane serce. Na zakończenie wszyscy odśpiewali głośne "Sto lat" wszystkim pracownikom szkoły.

Na zakończenie uczniowie obdarowali swoich nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły kwiatami. Pani dyrektor Bożena Potucha podziękowała uczniom za życzenia przekazne podczas akademii. Całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły życzyła wiele radości, satysfakcji z wykonywanej pracy i realizacji wszystkich zamierzonych działań. Dzień upłynął w radosnej atmosferze.