MIKOŁAJKI 2023

6 grudnia w naszej szkole pojawił się długo oczekiwany gość - św. Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem. Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem dzieci z oddziału przedszkolnego oraz kl. I - III zaśpiewały Mikołajowi piosenki, wyrecytowały wierszyki. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Po występach Mikołaj obdarował dzieci upominkami.

Uczniowie kl. IV - VIII na spotkanie z Mikołajem wyruszyli do parku trampolin w Radomiu.

Przed wejściem na trampoliny uczniowie uczestniczyli w rozgrzewce z trenerem. Uczniom bardzo podobała się ta „akrobatyczna” zabawa. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Nasi uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in.: ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.

Pobyt w Sky Jump sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Po tak atrakcyjnie spędzonym czasie uczestnicy wycieczki wrócili do domów w dobrych nastrojach, aczkolwiek trochę zmęczeni trampolinowym szaleństwem.Mrugnięcie

Tegoroczne mikołajki na długo pozostaną w naszej pamięci.

Mikołajowi serdecznie dziękujemy za wizytę i hojne podarunki. Do zobaczenia za rok!