FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA - 3.06.2016 r.

3 czerwca 2016 r. odbył się Festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu na boisku szkolnym przygotowano wiele atrakcji:

- dmuchane zjeżdżalnie i basen z piłeczkami dla najmłodszych naszych uczniów,
- straganik z gażdżetami: pierścionki, bransoletki, kolorowe czapeczki oraz woda mineralna, by ugasić pragnienie,
- stoisko z zimnymi lodami dla ochłody,
- kącik malowania twarzy,
- punkt z grillowanymi kiełbaskami.
           Podczas festynu gościliśmy także wspaniałych gości: p. Lidię Chrząstek, która w naszej szkole prowadziła warsztaty "Odżywianie dla mózgu", p. Ritę Kutkiewicz z "Tygodnika Radomskiego" oraz przedstawicielki z przetwórni "KROKUS" w Pająkowie. Zaproszonym gościom p. dyrektor Bożena Potucha podziękowała za wspaniałą i owocną współpracę. Uczennice z kl. V i VI przygotowały przepyszne kanapeczki, którymi częstowały wszystkich zebranych na boisku uczestników festynu. Na zakończenie dzieciaki otrzymały słodkie pączki, tradycyjnie już fundowane przez strażaków z OSP w Grabowie nad Wisłą.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólną zabawę, Rodzicom za ogromne zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia w roku.