DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA U PRZEDSZKOLAKÓW - 25.11.2020 r.

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

Duże , małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie opanowały dzisiaj nasze przedszkole.

W dniu 25.11.2020 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
W tym wesołym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były bardzo szczęsliwe, co zresztą widać na zdjęciach w galerii Uśmiech.