DZIEŃ DZIECKA U PRZEDSZKOLAKÓW - 3.06.2019 r.

Dzień Dziecka nasi najmłodsi uczniowie (oddział przedszkolny 3- i 4-latków oraz kl. 0) spędzili bardzo aktywnie. O godz. 10.00 w dn. 3.06.2019 r. na szkolnym placu zabaw z naszymi dziećmi spotkały się dwie bardzo sympatyczne animatorki: pani Kasia oraz pani Dominika.

Podczas wspólnie spędzonego czasu dzieci tworzyły piękne prace plastyczne, bawiły się z chustą animacyjną rozwijając wyobraźnię. Maluszki brały udział w różnych grach integracyjnych i podwórkowych na planszach XXL. Dodatkowo przedszkolaki tańczyły i tworzyły układy taneczne przy największych hitach głośnej muzyki. Wspólnie z paniami animatorkami tworzyły balonowe zwierzaki. Zwieńczeniem udanej imprezy było malowanie twarzy, ogromne bańki mydlane oraz smaczne i przede wszystkim zimne lody dla ochłody.

Dzień upłynął bardzo radośnie. Dzieci zadowolone i uśmiechnięte powróciły do swoich domów. To będzie niezapomniany Dzień DzieckaUśmiech