DZIEŃ DZIECKA W KL. I-III - 3.06.2019 r.

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z kl. I-III wraz z wychowawczyniami w dn. 3.06.2019 r. uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Centrum Zabaw „Hula-Park" w Radomiu.

,,Hula Park” zapewnia swoim małym gościom pełną niezapomnianych wrażeń przygodę. To świetny sposób na radosne spożytkowanie nadmiaru energii oraz rozwój umiejętności psychomotorycznych. Celem szkolnej wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci.

Na miejscu oprócz ogromnej konstrukcji składającej się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami czekało mnóstwo atrakcji dla dzieci zorganizowanych przez animatorów, m.in. malowanie twarzy, możliwość własnoręcznego wykonania opaski bądź ołówków.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Dzieci odjechały pełne niezapomnianych wrażeń i emocji oraz z radosnymi uśmiechami na twarzach.