DZIEŃ DZIECKA (cz. 1) - 31.05.2019 r.

DZIEŃ DZIECKA to wyjatkowe święto wszystkich dzieci. W naszej szkole wszyscy uczniowie obchodzili swoje święto w piątek, 31 maja 2019 r.

Podczas szkolnego apelu p. dyrektor Bożena Potucha złożyła wzystkim dzieciom serdecze życzenia z okazji ich święta. Powiadomiła, iż do życzeń dołącza się również p. Wojciech Szmajda, który aby dzieciom umilić ten wyjątkowy dzień, zasponsorował wraz z małżonką całej społeczności szkolnej pyszne lody. Dodatkowo od druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowie nad Wisłą dzieci otrzymały słodkie pączki, a z funduszu szkoły soczki oraz batony.

Dzień Dziecka w naszej placówce był jednocześnie Dniem Sportu. Na boisku szkolnym w rytmach głośnej dyskotekowej muzyki uczniowie brali udział w grze w piłkę nożną  i siatkową, młodsi "delektowali się" ciepłym słoneczkiem leżakując na materacach.

Z uśmiechem na twarzach uczniowie spędzili czas na zabawie. Atmosfera radości udzieliła się wszystkim.

To był dopiero początek dobrej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Wychowawcy zapewnili swoich wychowankom szereg innych bardzo interesujących atrakcji, które odbędą sę w poniedziałek.