SPOTKANIE Z RODZICAMI - 18.05.2016 r.

Czas szybko mija, rok szkolny 2015/2016 dobiega do końca, więc czas podsumowań całorocznej pracy. W związku z tym w naszej szkole 18 maja 2016 r. odbyło sie ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z Rodzicami. Na poczatku p. dyrektor Bożena Potucha przywitała zebranych Rodziców oraz gości: p. Edytę Karbowińską i p. Magdalenę Michałowską-Kmiecik z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zwoleniu. Zaproszone panie wygłosiły referat dotyczący współpracy szkoły i rodziców z poradnią. Prelegentki przedstawiły szeroką ofertę zajęć, jakie prowadzi poradnia w Zwoleniu, skierowanych zarówno do rodziców, nauczycieli, jak również samych dzieci. Zachęcały do kontaktów z pracownikami poradni w sytuacjach trudnych, bądź szukając jakiejś porady i pomocy.

Po wystąpieniu pań głos zabrała p. Bożena Potucha. Podziękowała zaproszonym gościom za spotkanie oraz bardzo serdecznie zaprosiła zebranych Rodziców na uroczystą akademię łączącą dwa ważne święta: Dzień Mamy i Taty, która w naszej szkole odbędzie się 25 maja 2016 r. o godz. 11.00. Następnie Rodzice udali się na spotkania z wychowawcami w celu uzyskania informacji o wynikach w nauce swoich pociech oraz omóweniu spraw klasowych związanych z organizacją Dnia Dziecka w naszej szkole.